Kurumsal Danışmanlık Hizmetlerimiz

Kurumların yapılanma, kurumsal kimlik oluşturma, yönetici ve öğretmen eğitimleri, chek up vb süreçlerinin planlanması, yürütülmesi süreçlerinin danışmanlığını kapsar.

Kurumsal kimlik çalışmaları, kurum kültürü, misyon, vizyon, değerler, hedeflerin belirlenmesi, organizasyon yapısı, ekip, görev dağılımları, eğitim sisteminin yapılandırılması, reklam-tanıtım, web sayfası metinleri, katalog, broşür metinleri, sosyal medya süreç planlamaları, promosyon işleri gibi daha pek çok sürecin doğru ve verimli planlanması ve yürütülmesi danışmanlığını kapsar.

Eğitim sistemi oluşturma, dersler, ders saatleri, öğretmen planlaması, kadro planlanması, kayıt sistemi kurulması, sistem oluşturma, her türlü takvim, sosyal kültürel faaliyetler, rehberlik çalışmaları, öğretmen eğitimleri gibi daha birçok ihtiyacın planlanması, sistem kurulması ve işletilme süreçlerinin doğru oluşturulması ve yürütülmesi danışmanlığını kapsar.

İşleyen bir kurumun süreçleri kontrol edilmesi, kurumun yapısı ve işlerliği hakkında SWOT analizlerinin yapılarak yönetime rapor halinde sunulması, eğitim-öğretim süreçlerinin incelenmesi, MEB mevzuatı ve kurumsal değerlere göre kontrollerinin yapılması, eksiklerin giderilmesi için raporlanarak denetimlere hazır hale getirilmesi çalışmaları danışmanlığını kapsar

Genç, yeni veya sektöre sonradan girmiş yöneticilerin, yönetici adaylarının kurum içinde sınama yanılma ile edinecekleri tecrübelerden çok daha fazlasını yılların tecrübesi ışığında kendileri ile paylaşmak, özgüven kazandırarak, işbaşında gelişmeleri danışmanlığını kapsar.

Çalışan, veli ve öğrenci memnuniyetlerinin, anketler ve envanterlerle tespiti yapılarak ortaya konulması, verimi ve memnuniyeti düşüren sebeplerin giderilmesi danışmanlığını kapsar

Kurumsal Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eğitimist'te ne var?

Öğrenciyi 360o çalışma planlaları ile hedefe yaklaştırıyoruz. Engelleri bilimsel metotlar ile ortadan kaldırıyoruz.

Özel
Ders

Shape

Öğretme enerjisi yüksek ve öğrencisini seven alanında uzman öğretmenlerle çalışıyoruz.

Birebir Eğitim

Shape

"Her öğrencinin müfredatı farklıdır" düsturuyla bireysel planlama yaparak öğrenciye özel bir gelecek tasarlıyoruz.

Öğrenci Koçluğu

Shape

Başarıya giden yolda, doğru yönlendirmelerle sözde değil özde rehberlik yapıyoruz.

Kurumsal Danışmanlık

Shape

Başarıya giden yolda, doğru yönlendirmelerle sözde değil özde rehberlik yapıyoruz.

Uluslararası Eğitim Danışmanlığı

Shape

Başarıya giden yolda, doğru yönlendirmelerle sözde değil özde rehberlik yapıyoruz.

Eğitimist'te Ortam

Eğitimist’te öğrencinin kendine özel sınıfı vardır. Verimi ve motivasyonu artırmak, sadece çalışmak ile değil dinlenmek ile de sağlanır. Eğitimist, öğrencilerin kaliteli vakit geçirebilecekleri dinlenme alanları sunar.

Öğrenci dilediği zaman rehberi kontrolünde ara verir. Bu sayede öz disiplin ve yüksek motivasyon kazanır. Eğitimin gücü, eğitim ortamının gücü ile paraleldir. Eğitimist’te gülen yüzler ve samimi muhabbetler eğitimin gücünü artırmaktadır.

 • TÜM FOTOĞRAFLAR
 • Birebir Eğitim
 • Rehberlik Hizemtleri
 • Sınıflarımız
 • Yaşam Alanları
Birebir Eğitim
shape
Birebir Eğitim
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape
Sınıflarımız
shape
Sınıflarımız
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape
Yaşam Alanları
shape
Yaşam Alanları
shape
Sınıflarımız
shape
Yaşam Alanları
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape
Yaşam Alanları
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape
Rehberlik Hizemtleri
shape

Hakkımızda

Eğitimin öğrenci, eğitim ortamı, öğretmen, veli, imkan, zaman, istek gibi fazlaca değişkenleri vardır. Fakat bu değişkenlerin merkezini öğrenci oluşturur. Kusursuz bir eğitim ortamı oluşturulsa bile öğrencinin istifadesi, isteği ve gayreti kadar olacaktır. Öğrencinin eksiği, sadece ders takviyesi ile değil, öğrencinin isteğini ve kişisel gayretini artırarak giderilmelidir.

Eğitimist, bu anlayış ile hareket eder ve öğrenciye bireysel bir plan oluşturur. Öğrencinin çalışma disiplini ve motivasyonunu artırır. Öğrencinin eksiğini tespit ettikten sonra o eksiği öğretmeni ile birebir çalışarak gidermesini sağlar.

Eğitimist’te, öğrencinin akademik durumu tespit edildikten sonra ihtiyaç belirlenerek haftalık çalışma programı çıkarılır. Öğrencinin programı belli aralıklarla eksiği ve fazlalarıyla tekrar değerlendirilir ve programı güncellenir. Bu süreç boyunca veli düzenli bir şekilde bilgilendirilir. Öğrencinin gelişimi ihtiyaca göre belirlenmiş deneme sınavlarıyla takip edilir. Her deneme sınavı sonunda öğrenci ile gelişim değerlendirme toplantısı yapılır. Bura göre hedefler yenilenir. Bunlarla birlikte öğrencinin Eğitimist’te geçirdiği vakitlerde neler yaptığı gözetmen öğretmen tarafından takip edilir.

Öğrencinin plana uyumu, disiplini, başarısı, gayreti hakkındaki değerlendirmeleri öğretmenleri tarafından yapılır ve öğrenciye geribildirimde bulunulur. Öğrenci ile yapılan bireysel görüşmeler, öğrencinin başarısını destekler ve motivasyonunu artırır. Motivasyonu veya başarısı düşen öğrencinin takibi ve görüşmesi sıklaştırılır.

Eğitimist’te uzun bir maraton böylece devam eder. Temel anlayışımızda olan insana değer, sevgi, motivasyon ve disiplin bizleri başarıya taşıdı ve taşımaya devam edecektir.


TECRÜBEDEN FAYDALANMAK ZAMAN ve ENERJİ TASARRUFU SAĞLAR, VERİMİ ARTIRIR.

1988 den günümüze çok sayıda resmi ve özel okulun bütün süreçlerinde başarı ile görev almış, dershane ve özel okul öğretmenliği, yöneticiliği, kuruculuğu ve işletmeciliği yapan bir ekip olarak birikimlerimizi ülkemizin öğrencilerimizin, özel öğretim kurumlarımızın, girişimcilerimizin, faydasına sunmak gayretindeyiz. Edindiğimiz tecrübeyi tüm eğitim sistemimizin ve ülkemizin hizmetine sunmayı vefa ve sorumluluk olarak gören bir anlayışa sahibiz.

about

Sık Sorulan Sorular

Eğitimist'i daha yakından tanıyabilmeniz için bazı sorulara cevap verdik.

 • Özel Ders
 • Birebir Eğitim
 • Sınav Danışmanlığı
 • Eğitim Koçluğu
 • Öğrenciye özel plan hazırlar.
 • Eğitimci ile birebir ders planlar.
 • Öğrencinin akademik takibini yapar.
 • Öğrenciyi ihtiyacına göre yönlendirir.
 • Eğitimist’te programlar dinamiktir. Öğrencimizin haftalık ve aylık performansına bakılarak yeni planlaması ve ders çalışma programlaması yapılır.
 • Öğrencinin gelişim grafiği ve haftalık çalışma performansı veliye düzenli olarak bildirilir.
 • Öğrenciye öz değerlendirme imkanı veren bu planlamalar, kişisel disiplin anlayışının gelişmesine katkı sağlar ve öğrencinin motivasyonunu artırır.
 • Kurumların yapılanma, kurumsal kimlik oluşturma, yönetici ve öğretmen eğitimleri, chek up vb süreçlerinin planlanması, yürütülmesi süreçlerinin danışmanlığını kapsar.
 • Alanında uzmandır
 • Öğrenciyi ve öğretmeyi sever.
 • Mesleki enerjisi yüksektir.
 • Milli ve manevi değerlerini benimsemiştir.
 • Eğitimin saç ayaklarını oluşturan öğrenci-öğretmen-veli unsurları göz önüne alınarak gerekli yazılı ve sözlü iletişim araçları kullanılır.
 • Bu üçlü saç ayağının iletişimi sistem içinde düzeni, denetimi ve disiplini sağlar.
 • Bu iletişim öğrencinin daha verimli çalışmasını sağlar.
 • Eğitimist'te öğrencinin kendine özel sınıfı vardır.
 • Verimi ve motivasyonu artırmak, sadece çalışmak ile değil dinlenmek ile de sağlanır. Eğitimist, öğrencilerin kaliteli vakit geçirebilecekleri dinlenme alanları sunar.
 • Öğrenci dilediği zaman rehberi kontrolünde ara verir. Bu sayede öz disiplin ve yüksek motivasyon kazanır.
 • Eğitimin gücü, eğitim ortamının gücü ile paraleldir. Eğitimist'te gülen yüzler ve samimi muhabbetler eğitimin gücünü artırmaktadır.
about
Yorumlar

Velilerimiz bizim için ne söyledi

Ülkemizin değerlerini bilen ve bu değerleri benimsemiş insanlar yetiştirmek için çıktığımız yolda velilerimizin bizim için söyledikleri çok önemli. Bu geri bildirimleri dikkate alarak gerekli iyileştirmeleri en kısa zamanda iyileştirme yaparak yolumuza devem ediyoruz.

"Eğitimci ekibin başarılı geçmişine inandığım için çocuğumun eğitimini ve geleceğini Eğitimist'e emanet ettim. Gözüm arkada kalmadı. Pandemi sürecinde gerekli her türlü tedbiri aldılar. Teşekkür ederim"

author
Dr. Murat Demir
Eğitimci, Okul Müdürü

"Eğitim sadece gayretle yapılacak bir şey değil. İşin içine muhakkak bilimsel süreçler de dahil edilmeli. Bu bakımdan bu gayretli ekibe yaptıklarından dolayı her zaman itimat ettim. Tebrikler."

author
Doç. Dr. A. Faruk Levent
Eğitim Bilimleri, Akademisyen

İletişim

Anadolu yakasının en nadide yerlerinden Üsküdar Kısıklı'da bulunan merkezimize bir çok ulaşım vasıtası ile erişebilirsiniz.

Kısıklı Mah. Cömert Sok. Aydın Güzel İş Merkezi No:5 D:1 Üsküdar İstanbul

bilgi@egitimist.com

egitimistdanismanlik@gmail.com

+90 216 820 30 38

+90 505 468 29 41

Mesaj Gönder